LVBET kod promocyjny Styczeń 2022: BEST20 – Bonusy do 1570 zł

Prezentujemy aktualny na dla bukmachera LVBET kod promocyjny. Dzięki niemu odbierzesz bonus na start 1500 złotych oraz inne promocje, jak chociażby darmowe zakład 20 złotych.

Zweryfikowana
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Zakłady Sportowe: 1000 PLN Kasyno: 4000 PLN + 1000 spinow
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

LVBET kod promocyjny

Produkt LVbetBonus i oferty Kod Promocji STS
Bonus na start do 1500 złotych BEST20
Darmowy zakład 20 złotych w sportach wirtualnych BEST20
Jesteś kibicem piłkarskim? Otrzymasz bonus 50 złotych BEST20

Oto oferty promocyjne, które obowiązują aktualnie u legalnego bukmachera LVBET.

Top LVBET Oferty 

 • Bonus na start – do 1500 złotych
 • Darmowy zakład – 20 złotych w sportach wirtualnych
 • Jesteś kibicem piłkarskim? – Otrzymasz bonus 50 złotych

Rejestracja z LVBET Kod Promocji 

 • W LVBET rejestracja podobnie, jak u większości cenionych zakładów bukmacherskich jest bardzo intuicyjna, a zarazem przebiega szybko. Proces ten nie bez powodu został nazwany przez bukmachera “szybką rejestracją”. W trakcie tworzenia konta tymczasowego (czym ono jest, wyjaśniamy poniżej) wpisujesz tylko najważniejsze dane.
 • Zaliczają się do nich Twoje imię i nazwisko, PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Oprócz tego ustalisz swój login (adres e-mail), a także hasło do konta. Pamiętaj, że to właśnie podczas rejestracji wpisujesz także kod promocji.
 • Oferta wynikająca z kodu, nazywana ofertą powitalna obowiązuje tylko nowo zarejestrowanych graczy. Jako klient LVBET możesz liczyć też na kolejne promocje – które opisaliśmy poniżej.

Czym jest konto tymczasowe? 

Konto tymczasowe utworzysz w procesie szybkiej rejestracji, który opisaliśmy powyżej. Aby maksymalnie skrócić czas potrzebny, do złożenia swojego pierwszego zakładu, bukmacher skrócił proces rejestracji. Możesz zatem w dosłownie kilka chwil otworzyć konto gracza i przetestować, czy przypasuje Ci oferta zakładów bukmacherskich LVBET. Konto tymczasowe to konto polegające na podanych przez Ciebie danych – a więc bez konkretnej weryfikacji. Wobec tego, nie możesz wypłacać wygranych, a maksymalnie na zakłady możesz wykorzystać budżet 5200 złotych.

To właśnie poprzez dokończenie rejestracji – czyli aktywację konta zniesiesz te limity. Będziesz mógł swobodnie wypłacać wygrane pieniądze, a także obstawiać, za ile chcesz. Jak aktywować konto? Poprzez weryfikację tożsamości. Przesyłasz bukmacherowi skany Twojego dowodu tożsamości. LVBET akceptuje dowód osobisty lub paszport. No i czekasz na weryfikację dokumentów, która Działowi Obsługi Klienta nie powinna zająć więcej niż około godziny. Z reguły bywa tak, że już w ciągu kilkunastu minut dostajesz wiadomość o pozytywnej weryfikacji.

Czy da się nie przejść weryfikacji? Oczywiście, że tak. Problem taki może wystąpić, gdy prześlesz nieczytelne skany, zakryjesz na nich ważne dane, czy dowód osobisty straci datę ważności. Nie martw się, bukmacher poprosi Cię o ponowienie weryfikacji. 

Promocje w LVBET 

Wiesz już, jak funkcjonuje u legalnego bukmachera LVBET kod promocji. Pora poznać, jak wyglądają wszystkie promocje w LVBET. Na poniższej liście znajdziesz zarówno bonusy powitalne – przysługujące każdemu nowo zarejestrowanemu klientowi, a także promocje tymczasowe, z których skorzystać mogą także aktualni klienci bukmachera. 

 • Bonus powitalny – do 1500 złotych
 • Darmowy zakład – 20 złotych na sporty wirtualne
 • Jesteś kibicem piłkarskim – bonus w wysokości 50 złotych
 • Bezpieczny kupon 5+ – zwrot środków za nietrafione zakłady
 • PKO Ekstraklasa – gra bez podatku 
 • Multikozak – nawet 25% do wygranych na kupony AKO
 • Gruby Kupon – 20% wyższa wygrana

Warunki promocji 

W poniższych akapitach przedstawiliśmy, jak konkretnie wyglądają oferty promocyjne. Zamieściliśmy też najważniejsze informacje – jak odebrać bonus oraz jakie są warunki obrotu bonusem. 

Bonus powitalny: do 1500 złotych 

W LVBET bonus na start opiewa na maksymalną kwotę 1500 złotych i został przez legalnego bukmachera rozłożony na dwa depozyty. Mówiąc wprost, otrzymasz bonus zarówno za pierwszą (max. 1000 złotych), jak i drugą wpłatę środków (max. 500 złotych). Aby wziąć udział w promocji, Twój pierwszy i drugi depozyt musi wynieść minimum 50 złotych – dla każdego z nich.

Nie jest to jednak typowy bonus kasa za kasę, jaki oferuje większośc zakładów bukmacherskich. W LVBET promocja powitalna polega na mnożnikach kursów. Za pierwszy swój depozyt otrzymasz od bukmachera 1% kwoty wpłaty, do wykorzystania na kuponie z mnożnikiem x100 (co w przeliczeniu da wspomniane 1000 złotych). Druga wpłata nagradzana jest ponownie bonusem 1% od Twojej kwoty, do użycia na kuponie z mnożnikiem x50 (co w przeliczeniu da wspomniane 500 złotych).

Bukmacher LVBET określa też, jakie kupony możesz wysłać za środki bonusowe z mnożnikiem: kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami, kurs AKO min. 2,50, kurs na każdą sekcję min. 1,25.

Wypłata środków wygranych z tytułu bonusu powitalnego możliwa jest po dokonaniu czterokrotnego obrotu – dla pierwszego bonusu i trzykrotnego – dla drugiego. Do obrotu zaliczają się kuponu SOLO z kursem min. 2,00 oraz AKO min. 2,00 – na każdą sekcję nie mniejszy kurs niż 1,50.

Darmowy zakład: 20 złotych na sporty wirtualne 

Jeżeli lubisz obstawianie sportów wirtualnych, to bukmacher LVBET ma dla Ciebie dobrą informację. Możesz otrzymać darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Jedyne co musisz zrobić, to po prostu grać – obstawiać virtuale. Zasady są proste – jeżeli w ciągu jednego tygodnia obstawisz zakłady na sporty wirtualne za minimum 100 złotych, legalny bukmacher przyzna Ci 20 złotych bonusu. Do obrotu zaliczają się kuponu z kursem min. 1,50.

Bonus dla kibiców piłkarskich: 50 złotych 

LVBET uważany jest za mecenasa polskiego sportu. Między innymi dlatego, że sponsoruje kilka klubów piłkarskich i teraz wspólnie z nimi przygotował nową promocję. Jeżeli posiadasz karnet, na mecze którejś z niżej wymienionych drużyn, to przysługuje Ci bonus 50 złotych. Wystarczy, że prześlesz skan lub zdjęcie karnetu na [email protected], a resztą zajmie się Obsługa Klienta. 

Promocja obowiązuje dla kibiców posiadających karnet na mecze:

 • Wisły Kraków
 • Arki Gdynia
 • Zagłębia Sosnowiec
 • Widzewa Łódź
 • Stali Mielec
 • Wisły Płock

Bezpieczny kupon 5+: zwrot środków 

W ramach promocji bezpieczny kupon, bukmacher LVBET zabezpiecza Cię na wypadek przegranej. Wysłałeś kupon zawierający minimum 5 zdarzeń, o stawce nie mniejszej niż 20 złotych i kursie AKO 3,00 lub wyższym i nie trafiłeś? Bukmacher zwróci Ci środki za każdy pierwszy kupon w tygodniu, którego właśnie nie trafisz. Środki otrzymasz na saldo bonusowe.

PKO Ekstraklasa: gra bez podatku 

Wyżej już wspomnieliśmy, że LVBET wspiera polski sport, a w szczególności piłkę nożną. Wobec tego przygotował też kolejną ofertę na takie zakłady. Wszystkie kupony na PKO Ekstraklasę to gra bez podatku. Obstawiasz za 100 złotych po kursie 1,50 – wygrywasz 150 złotych. Dzieje się tak dlatego, że bukmacher podwyższa wygrane o 14%, czyli właśnie o wysokość należnego podatku.

Multikozak: nawet 25% bonusu na kupony AKO

Promocja dla kuponów AKO to standard branży bukmacherskiej. Dostępna jest również w LVBET. Dzięki niej grając kilka zdarzeń na jednym kuponie, otrzymasz podwyższenie potencjalnej wygranej. Promocja obowiązuje już dla kuponów z czterema zdarzeniami, dla których LVBET powiększa wygraną o 7,5%. Jeżeli puścisz kupon z ośmioma albo też więcej meczami, to Twoje wygrana wzrośnie aż o 25%. Szczegółową tabelę zależności liczby zdarzeń od powiększenia wygranej znajdziesz na stronach bukmachera.

Gruby Kubon: 20% do Twojej wygranej 

Gruby Kupon to promocja podobna do Multikozaka, ale różnica jest zasadnicza. W Multikozaku sam decydujesz, co grasz. W przypadku Grubego Kuponu masz już gotową propozycję, zawierającą mecze z podwyższonymi kursami. Zakłady bukmacherskie LVBET chwalą się, że w ramach Grubego Kuponu możesz wygrać nawet o 20% więcej, niż w przypadku gry na te zdarzenia z oferty podstawowej.

FAQ 

 • Gdzie znajdę dla LVBET Kod Promocji ?

Aktualny kod promocyjny znajdziesz we wstępie naszego artykułu. Tam też zamieściliśmy informację o bonusie powitalnym.

 • W którym miejscu wpisać kod promocyjny?

Wpisujesz go podczas rejestracji konta nowego gracza. Kod promocyjny jest skierowany właśnie do nowych klientów.

 • Czy LVBET posiada licencję?

Tak, LVBET to legalny bukmacher. Posiada wszystkie stosowne zezwolenia, na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce.

 • Ile wynosi minimalny depozyt w LVBET?

Minimalna wpłata w LVBET to 10 złotych.

Legalny bukmacher LVBET – co znajdziesz u niego? 

Zaznajomiliśmy Ciebie z ofertą powitalną i bonusami, czas nieco napisać stricte o zakładach bukmacherskich w LVBET.

Zakłady sportowe 

Według różnych badań, zakłady sportowe zdominowały polski rynek bukmacherski. Wobec tego każdy bukmacher, w tym także LVBET kładzie na nie największy nacisk. U bukmachera LVBET możesz obstawiać zakłady na około 30-35 różnych sportów. Znajdziesz tu rzecz jasna globalne dyscypliny, jak piłkę nożną, tenis ziemny, hokej na lodzie, czy bardzo popularną w Polsce piłkę ręczną i siatkówkę. Interesujesz się NBA? Bukmacher przygotował też zakłady na koszykówkę, czy sporty walki. LVBET w swojej ofercie posiada też mniej popularne sporty. Mowa tu między innymi o żużlu, który ogromną popularność ma w Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Jeszcze bardziej egzotycznie wyglądają zakłady na hurling, krykiet, czy zapasy. Najpopularniejsze zdarzenia w ofercie LVBET mają około 300 rynków. Są to rzecz jasna topowe rozgrywki z najbardziej popularnych dyscyplin sportu.

Zakłady na sporty wirtualne 

Virtuale, czyli sporty wirtualne to również ciekawy element rynku bukmacherskiego. Głównym powodem, dla którego zyskały dużą popularność wśród graczy jest to, że mecze toczą się przez cały dzień i całą noc. Tak, nie pomyliliśmy się, rozrywka 24 godziny na dobę – to właśnie sporty wirtualne. Mecze, czy wyścigi rozgrywają się co kilka minut, a o wynikach decydują skomplikowane algorytmu i rzecz jasna – czynnik losowości.

W zakładach na sporty wirtualne znajdziesz wirtualną piłkę nożna, wirtualny tenis ziemny, wirtualne wyści konne i zaprzęgów konnych, wirtualne wyścigi chartów, wirtualny żużel, oraz wirtualne kolarstwo torowe. Na zakłady wirtualne możesz wykorzystać w LVBET kod promocji, a konkretnie środki bonusowe, które dzięki niemu otrzymasz.

Sport elektroniczny 

Sport elektroniczny za jakiś czas będzie na równi z zakładami sportowymi – to odważna teoria, ale coś w tym może być. Jeszcze nie tak dawno temu wyznawcy tego twierdzenia byli uznani za szaleńców, ale teraz, patrząc na postęp esportu można zauważyć zdecydowaną tendencję wzrostową. W ofercie esport LVBET posiada najpopularniejsze gry: CS: GO, LoL, DoTa 2, Overwatch itd. 

Zakłady na żywo i transmisje TV 

O ile zakłady przedmeczowe są obecne na rynku bukmacherskim od zarania, to zakłady na żywo zadomowiły się na dobre dopiero kilka lat temu. W LVBET zakłady na żywo to realne dyscypliny sportowe, a także esport. Niestety brakuje tutaj transmisji wideo. LVBET nie zdecydował się jeszcze na streaming, choć słychać pogłoski o intensywnych pracach w tym temacie. Na szczegóły czekają gracze obstawiający piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, czy właśnie esport – bo właśnie dla tych dyscyplin konkurencji przygotowali najwięcej transmisji TV.

Cash out 

Cash out dostępny jest już w LVBET. Dzięki niemu masz możliwość odsprzedania niektórych kuponów, nim nastąpi na nich końcowe rozstrzygnięcie. Jeżeli trafiłeś już jakiś zakład i czekasz na rozstrzygnięcie pozostałych – całkiem możliwe, że bukmacher zaproponuje Ci cash out, czyli odkupienie kuponu. Ważne, aby na kuponie nie było przegranego zdarzenia – bo tylko w takim przypadku możesz liczyć na cash out, który da Ci pewne pieniądze i zamknie temat dalszego ryzyka.

Metody płatności w LVBET

Jakie są metody płatności w LVBET? Zapoznaj się z poniższą tabelą,  w której dokładnie opisaliśmy jak możesz złożyć swój depozyt.

Wpłaty 

Metoda płatności LVBETMinimalna i maksymalna wpłata LVBET
Paymenticonmin. 10 złotych, max. 5 000 złotych
BLIKmin. 10 złotych, max. 10 000 złotych
dotpaymin. 10 złotych, max. 10 000 złotych
Przelewy24min. 10 złotych, max. 10 000 złotych
tpay.commin. 10 złotych, max. 10 000 złotych
Skrillmin. 40 złotych, max. 20 000 złotych
Paysafecardmin. 20 złotych, max. 3 000 złotych
Kartymin. 10 złotych, max. 10 000 złotych

Wypłaty 

Wypłaty możliwe są tylko ze zweryfikowanego konta gracza (jak dokonać weryfikacji sprawdzisz na wstępie artykułu). Możesz podjąć kasę tylko na swój rachunek bankowy,  a minimalna wypłata to 10 złotych. Jeżeli Twój bank obsługuje szybkie płatności, to poprzez system Rapid Pay już w ciągu 15 minut możesz otrzymać swoją wygraną.

Jak wygląda obsługa klienta LVBET? 

Z obsługą klienta LVBET możesz skontaktować się na dwa sposoby: czat na żywo oraz formularz kontaktowy. Na czacie online konsultanci pracują codziennie od godziny 9:00 do 22:00. W przypadku formularza kontaktowego, na pomoc również możesz liczyć codziennie. Zdecydowanie szybszą formą kontaktu z LVBET jest jednak czat online. Średni czas oczekiwania na konsultanta to około 2 minut. Odpowie on na wszystkie Twoje pytania, w tym także o LVBET kod promocji.

Obstawianie na urządzeniach mobilnych 

Rynek bukmacherski coraz mocniej przesuwa się w kierunku urządzeń mobilnych. Prognozuje się, że za kilka lat 95% wszystkich zakładów zawieranych będzie właśnie z tabletów i smartfonów. Wobec tego bukmacherzy dostosowali swoje oferty do urządzeń mobilnych. Jak wygląda aplikacja LVBET oraz mobilna strona bukmachera?

Aplikacja LVBET 

Aplikacja LVBET to przyjazna platforma dla systemów iOS i Android. Wspiera właśnie dwa największe systemy na rynku. Klienci bukmachera, którzy korzystają z urządzeń bazujących na iOS znajdą ją w iTunes. Dla Androida plik instalacyjny znajduje się na stronie internetowej LVBET, w zakładce Aplikacja. Na poniższej liście znajdziesz najważniejsze funkcje, jakie dostarcza aplikacja bukmacherska:

 • Wszystkie zakłady przedmeczowe
 • Komplet zakładów na żywo
 • Wpłaty środków
 • Wypłaty wygranych
 • Cash-out
 • Dedykowane promocje mobilne

Strona mobilna 

Strona mobilna to platforma dla mniej popularnych, czy też wypieranych z rynków systemów operacyjnych. Jak chociażby kultowy, ale spadający w dół Windows Phone. Strona mobilna dostarcza większośc funkcji, z których możesz skorzystać na stronie internetowej.

Nasza recenzja 

LVBET to jeszcze młody bukmacher, ale już należy go pochwalić za szeroką ofertę zakładów, a także promocje tymczasowe. Wrażenie robi kwota bonusu powitalnego, choć warunki obrotu nim są nieco skomplikowane – zwłaszcza dla początkujących. Słabe punkty to przede wszystkim brak transmisji wideo. Zakłady na żywo ze streamingiem byłby o wiele bardziej przyjemne i z pewnością przyciągnęłyby sporą rzeszę nowych klientów. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości doczekamy się tego? W końcu całkiem niedawno LVBET wprowadził cash-out i znacznie ulepszył swoją aplikację mobilną.

Najlepsze 3 alternatywy dla LVBET Kod Promocji

FORTUNA

Bonus bez depozytu, darmowy zakład i zakład bez ryzyka – na to możesz liczyć w Fortunie. Do tego sporo zakładów i priorytetowe traktowanie polskich lig. W przeciwieństwie do LVBET znajdziesz tutaj transmisje wideo.

 

STS

Kolejny bukmacher z transmisjami TV. Do tego sowita oferta powitalna oraz częste promocje. Nie bez powodu STS określa się mianem bukmachera, który ma najwięcej klientów.|

BETCLIC

Najwięcej transmisji na rynku – to właśnie Betclic. Gracze nieco marudzą na niski bonus powitalny, ale Betclic rehabilituje to promocjami i świetną ofertę zakładów bukmacherskich.